Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251. (H:9cm)

Hamerprijs: € 160

Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251.

Sybren VALKEMA (1916-1996)

7 x 24 x 9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1012

10964

GLASWERK
Daum Nancy, een grote cameo schaal met een boszicht.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

GLASWERK
Gabriel ARGY-ROUSSEAU (1885-1963) 'Leeuwen'

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Mery Esneux', 12 geslepen en gekleurde glazen

Schattingsprijs: € 300 - 500