Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251. (H:9cm)

Hamerprijs: € 160

Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251.

Sybren VALKEMA (1916-1996)

7 x 24 x 9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1012

10964

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Modèle 1925' Een vaas en schaal op voet. 1986.

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Mdina Glass, 4 vazen. Bijgevoegd Eckhart Glass, 1 vaas. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)