Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251. (H:9cm)

Hamerprijs: € 160

Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251.

Sybren VALKEMA (1916-1996)

7 x 24 x 9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1012

10964

GLASWERK
Een decoratieve glassculptuur, Viz Glass Studio's.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Een elegante vaas gemonteerd met verzilverd brons, waarschijnlijk Bohemen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Zes hoge vazen, gekleurd glas, Leerdam, Nederland.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Daum Nancy, een schaal, pate de verre glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, een grote kristallen schaal, geslepen glas.

Schattingsprijs: € 120 - 180

GLASWERK
Val Saint Lambert 'La Danse De Flore' een grote schaal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Jupiter' een kristallen vaas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'La Danse De Flore', twee vazen.

Schattingsprijs: € 300 - 500