Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251. (H:9cm)

Hamerprijs: € 160

Sybren VALKEMA (1916-1996) Vaas, gemaakt voor Unica Leerdam, Nederland en gemerkt A.M. 2251.

Sybren VALKEMA (1916-1996)

7 x 24 x 9 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1012

10964

GLASWERK
Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
'Slak' gemaakt uit uraniumglas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Lalique France, een schaal gemaakt uit glas met decor van een vis.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Berncastel' een collectie van 6 gekleurde en geslepen kristallen glazen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, eee vaas gemaakt uit geslepen kristal met verguld decor.

Schattingsprijs: € 200 - 300