Archimede SEGUSO (1909-1999) 'Schaal' gemaakt in Murano, Venetie en gemerkt Seguso Vetri D'arte (H:9cm)

Hamerprijs: € 50

Archimede SEGUSO (1909-1999) 'Schaal' gemaakt in Murano, Venetie en gemerkt Seguso Vetri D'arte, made in Italy. Periode 1990.

Archimede SEGUSO (1909-1999)

9 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

992

10963

GLASWERK
Jean-François LEROY (1964) 'Handen' voor Daum. (L:11 x W:21 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, model 1925, geslepen en gekleurd kristal. (H:22 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Daum France 'Beer met jong' pâte de verre glas. (L:12 x W:11,5 x H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700