Archimede SEGUSO (1909-1999) 'Schaal' gemaakt in Murano, Venetie en gemerkt Seguso Vetri D'arte (H:9cm)

Hamerprijs: € 50

Archimede SEGUSO (1909-1999) 'Schaal' gemaakt in Murano, Venetie en gemerkt Seguso Vetri D'arte, made in Italy. Periode 1990.

Archimede SEGUSO (1909-1999)

9 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

992

10963

GLASWERK
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Drie geslepen en gekleurde kristallen vazen, waarvan de grootste getekend Val Saint Lambert. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Val Saint Lambert, model 1925, geslepen en gekleurd kristal. (H:22 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een grote glazen stolp, op een houten staander. (H:74 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300