Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland. (H:38cm)

Hamerprijs: € 30

Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland.

38 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

164

10961

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sitzendorf, een porseleinen groep 'Romeinse Parade' 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Weens porselein, een set van 9 borden met transferprint decor, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel 'Land in zicht' en 'Volg De Leider'.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Porcelaine De Couleuve, een paar vazen, Empire stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300