Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland. (H:38cm)
Hamerprijs: € 30
Titel | Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland. (H:38cm) |
Hoogte | 38 cm |
Diameter | 18 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 38 |
Lot nummer | 164 |
Lot ID | 10961 |
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000
Schattingsprijs: € 80 - 120
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 150 - 250