Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland. (H:38cm)

Hamerprijs: € 30

Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland.

38 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

164

10961

Sybille MAY (XIX-XX) 'Figuur' Art Deco. (W:18,5 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Grote Vaas' voor Perignem. (H:35 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Unterweissbach, Zes polychroom porseleinen groepen met kantwerk. (L:21 x W:30 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vieux Bruxelles, een paar vazen met handgeschilderd decor. (L:15,5 x W:22 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Sylvain HUBLET (1905-1988), Roger GUERIN (1896-1954) & Edouard GREGOIRE (XIX-XX), 7 grès vazen (H:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Dame' faience, art deco. (W:26 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bitossi 'Vaas met twee Vide Poches', Rimini Blue geglazuurde keramiek. (H:27,5 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180