Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland. (H:38cm)

Hamerprijs: € 30

Een dekselvaas gemaakt uit keramiek en gemerkt ü Keramik. Gemaakt in Duitsland.

38 cm

18 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 38

Lot nummer

164

10961

Een vaas, Vlaams Aardewerk, decor met windmolen, Torhout. (H:31 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan COBBAERT (1909-1995) 'Schaal' rood geglazuurde keramiek. (D:23 x W:27 x H:2 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

KERAMAR (XX) 'Drie items' geglazuurde keramiek (H:23 x D:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met rode glazuur' voor Perignem. (H:28,5 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

CLODION (1738-1814)(naar) 'Sater, Nimf en Putto' biscuit porselein. Gemerkt Sèvres. (H:43 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een groot polychroom terracotta beeld van Cyrano De Bergerac. 20ste eeuw. (D:31 x W:35 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mettlach, een grote bierkruik met polychroom decor, grès. Duitsland, 20ste eeuw. (D:18 x W:21 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Piero FORNASETTI (1913-1988) 'Farfalla' tafellamp met vlinderdecor. (H:41 x D:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900