Een vintage Philips radio gemaakt uit Bakeliet model 2113 'Nieuwe Meesterzangers' (H:74cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een vintage Philips radio gemaakt uit Bakeliet model 2113 'Nieuwe Meesterzangers' (H:74cm) |
Afmetingen | 29 x 52 x 74 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 964 |
Lot ID | 10957 |
Een kinderservies en bestek, porselein en metaal, een 'Dinette' in de originele doos. (L:28 x W:36 x H:12 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een messing vogelkooi met automata en twee zangvogels. (H:28 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340