Een vintage Philips radio gemaakt uit Bakeliet model 2113 'Nieuwe Meesterzangers' (H:74cm)

Hamerprijs: € 320

Een vintage Philips radio gemaakt uit Bakeliet model 2113 'Nieuwe Meesterzangers', periode 1930. Bijgevoegd een speaker 'Lenzola' periode 1920.

29 x 52 x 74 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

964

10957

Een vintage Philips radio gemaakt uit Bakeliet model 2113

Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rémo PINTUS (1938-2002) 'Paardenhoofd'. (L:37 x W:42 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een antieke pop in een maanvormige slaapzak, Putnam 1922. (W:23 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200