Een kapstok met paraplustaander en spiegel gemaakt uit smeedijzer en gemerkt Victor Rabier. (H:208cm)

Hamerprijs: € 800

Een kapstok met paraplustaander en spiegel gemaakt uit smeedijzer in art deco stijl en gemerkt Victor Rabier. Periode 1920.

22 x 103 x 208 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

420

10956

Een antieke 'Secretaire', Frankrijk, Empire periode. 19de eeuw. (L:57 x W:101 x H:147,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Stollentruhe', Noordrijn-Westfalen Duitsland. 16de eeuw. (L:67 x W:179 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340