Een kapstok met paraplustaander en spiegel gemaakt uit smeedijzer en gemerkt Victor Rabier. (H:208cm)
Hamerprijs: € 800
Titel | Een kapstok met paraplustaander en spiegel gemaakt uit smeedijzer en gemerkt Victor Rabier. (H:208cm) |
Afmetingen | 22 x 103 x 208 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 420 |
Lot ID | 10956 |
Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljk Roger De Winter.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een uitzonderlijke en grote dineertafel, tafeblad uit één stuk, notelaar, 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000