Een schouw klok gemaakt uit verguld brons en versierd met putti in Lodewijk XV stijl. (H:36cm)

Hamerprijs: € 360

Een pendule gemaakt uit verguld brons en versierd met putti in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw.

19 x 47,5 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

226

10953

Lerolle Frères, Parijs, een antieke driedelige schouwgarnituur, porselein plaquettes en verguld brons. Circa 1880.

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Een antieke houtgesculpteerde muurklok in de stijl van Lenzkirch.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, verguld brons met een decor van druivenranken. Lodewijk XV stijl, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, verguld brons. Tweede helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een tafelklok, schildpad inlegwerk gemonteerd met brons, Boulle, Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote driedelige schouwgarnituur, decor van krijgers. Brons en marmer. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een schouwklok met een liggende dame. Rode marmer, verguld en gepatineerd brons. Carpentier, Parijs. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600