Een schouw klok gemaakt uit verguld brons en versierd met putti in Lodewijk XV stijl. (H:36cm)

Hamerprijs: € 360

Een pendule gemaakt uit verguld brons en versierd met putti in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw.

19 x 47,5 x 36 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

226

10953

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lerolle Parijs, een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:26 x W:70 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 18.000

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Chronograaf' zakhorloge, eerste helft van de 20ste eeuw. (W:6,4 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250