Een bijzettafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. (H:69cm)

Hamerprijs: € 80

Een bijzettafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. Tweede helft 20ste eeuw.

35 x 47 x 69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

394

10951

Een tuinstel bestaande uit een tafel en 3 stoelen, wit gepatineerd aluminium.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Engelse 'Slope Desk', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ico PARISI (1916-1996) 'Bureau' voor Mim Roma.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een ijzeren kapstok in de stijl van Gustave SERRURIER BOVY (1858-1910)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000