Een bijzettafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. (H:69cm)

Hamerprijs: € 80

Een bijzettafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. Tweede helft 20ste eeuw.

35 x 47 x 69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

394

10951

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600