Een bijzettafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. (H:69cm)
Hamerprijs: € 80
Titel | Een bijzettafel afgewerkt met marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. (H:69cm) |
Afmetingen | 35 x 47 x 69 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 394 |
Lot ID | 10951 |
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke geldkoffer met metalen beslag. 16de/17de eeuw. (L:47 x W:126 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500