Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld en gepolijst brons, versierd met putti. (H:46cm)

Hamerprijs: € 360

Een schouwgarnituur gemaakt uit verguld en gepolijst brons, versierd met putti. Tweede helft 20ste eeuw. Hoogte kandelaars: 58 cm.

18 x 46 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

227

10950

Barst in het glas.

Een schouwklok, messing en kunstbrons, afbeelding van een klompmaker. Gemonteerd met porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur, klok en twee zijstukken, gepatineerd brons op zwarte en groene marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een driedelige schouwgarnituur, verguld brons op Carrara marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 700 - 900

Een kartel klok op een staander, schildpad inlegwerk gemonteerd met verguld brons. Japy Frères, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 3.500 - 4.500

Een schouwklok 'Aanbidding van Heilige' verguld en gepatineerd brons en zwarte marmer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons in Lodewijk XV stijl, porselein plaquettes. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, verguld en gepatineerd brons 'La Cruche Cassée' of 'De Gebroken Kruik', Empire stijl. 19de

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, Zwarte marmer gemonteerd met een gepatineerd bronzen 'Marly Horse'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800