Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld en gepolijst brons, versierd met putti. (H:46cm)

Hamerprijs: € 360

Een schouwgarnituur gemaakt uit verguld en gepolijst brons, versierd met putti. Tweede helft 20ste eeuw. Hoogte kandelaars: 58 cm.

18 x 46 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

227

10950

Barst in het glas.

Omega Constellation 2643-4SC, verguld. 35mm.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Longines, Binnenwerk No. 5555819, Cal. 13ZN, 34 mm, circa 1937

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok

Schattingsprijs: € 600 - 800