Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit verguld en gepolijst brons, versierd met putti. (H:46cm)

Hamerprijs: € 360

Een schouwgarnituur gemaakt uit verguld en gepolijst brons, versierd met putti. Tweede helft 20ste eeuw. Hoogte kandelaars: 58 cm.

18 x 46 x 46 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

227

10950

Barst in het glas.

Een schouwklok 'Spaanse Krijgers' gemaakt uit kunstbrons.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jaeger Le Coutlre, een tafelklok met Lapis Lazuli en messing.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een pendule tafelklok gemaakt uit brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een atmosferische tafelklok

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000