Een antieke relikwie in een ovalen doos, gemerkt Agnus Dei, H. Reliques.

Hamerprijs: € 50

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

795

10949

Een set van Lithurgische gewaden, 4 dalmatieken, manipel en stola.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een troon, gesculpteerde eik in neogotische stijl.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een lezenaar, messing in neogotische stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een modernistische monstrans, verzilverd, versierd met bloemen en bladeren. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500