Een antieke relikwie in een ovalen doos, gemerkt Agnus Dei, H. Reliques.
Hamerprijs: € 50
Titel | Een antieke relikwie in een ovalen doos, gemerkt Agnus Dei, H. Reliques. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 795 |
Lot ID | 10949 |
Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200