Een antieke relikwie in een ovalen doos, gemerkt Agnus Dei, H. Reliques.

Hamerprijs: € 50

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

795

10949

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Elf verzegelde theca met relikwieën van Apostelen en Evangelisten.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500