Een antieke relikwie in een ovalen doos, gemerkt Agnus Dei, H. Reliques.
Hamerprijs: € 50
Titel | Een antieke relikwie in een ovalen doos, gemerkt Agnus Dei, H. Reliques. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 63 |
Lot nummer | 795 |
Lot ID | 10949 |
Een kleurrijke en geborduurde mantel voor een Processiebeeld. (W:125 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 120 - 180