Een antieke relikwie in een ovalen doos, gemerkt Agnus Dei, H. Reliques.

Hamerprijs: € 50

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 63

Lot nummer

795

10949

Drie verzegelde theca met relikwieën. Jezus Christus, DNJC, Pausen en heiligen.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Auguste Moreeuw, Brugge. Een torenmonstrans, verguld messing, Neogotisch.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een reliekenkruis met relikwie 'Saint Luciae en Agnus Dei'.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier kaders met een Agnus Dei waszegel. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een wierookbrander met bijhorend wierookscheepje, verzilverd messing. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Drie verzegelde theca, relikwieën, een kruis, Beati Idesbaldi, Beati Karoli Boni, a silver pendant, Innocentius & Victoria.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel Coste, Een miskelk, verzilverd metaal, afgewerkt met gefacetteerd glas

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke reliekenhouder met handgeschilderde afbeelding van Maria Magdalena. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500