Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met vogels en takken (H:58cm)

Hamerprijs: € 240

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met vogels en takken. 19de/20ste eeuw.

58 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

47

10947

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese hoedensteunen, Guangxu merk. (H:28 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode. (H:9,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese wierookbrander, vaas en geluksmunt. Brons. (H:19 x D:5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600