Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en een hert. (H:57cm)

Hamerprijs: € 200

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en een hert. 19de/20ste eeuw.

Condition: restauratie oor - haarlijn.

57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

25

10946

Een Japanse Imari vaas met decor van kraanvogels en landschappen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar vazen met cloisonné bloemendecor en vogels, in de originele doos.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar zeshoekige Cloisonné vazen, versierd met fauna en flora.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees porseleinen schaal met decor van flora in een gesculpteerd hardhouten lotusbloem. Gemerkt Qianlong. (H:9,5cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200