Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en een hert. (H:57cm)

Hamerprijs: € 200

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en een hert. 19de/20ste eeuw.

Condition: restauratie oor - haarlijn.

57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

25

10946

Een Japanse' Okimono van een monnik met een miniatuur tempel, 19de eeuw. (L:5,5 x W:6,5 x H:19 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote 'Tempelwachter of Foo hond', gepatineerd brons. (L:52 x W:38 x H:66 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote Japanse Satsuma dekselvaas met decor van krijgers. (L:29 x W:36 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas, 'Dames met een scroll' (H:57,5 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Cache pot, blauw-wit decor met fauna en flora. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas, blauw-wit decor met twee draken, 19de eeuw. (H:57,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar vierkante Chinese Famille Roze vazen. (L:15 x W:15 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee Chinese Famille Rose vazen, decor van dames en kinderen. (H:58 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340