Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en een hert. (H:57cm)

Hamerprijs: € 200

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en versierd met hofdames en een hert. 19de/20ste eeuw.

Condition: restauratie oor - haarlijn.

57 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

25

10946

Een collectie van 12 Chinese Famille Rose borden. 18de/19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar Chinese vazen, porselein afgewerkt met handgeschilderde pauwen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Chinese gesculpteerd agaat, versierd met wijzen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar kleine Japanse vazen, brons.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese vaas 'Nanking' met drakendecor, steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese vaas met blauw-wit bloemendecor en celadon glazuur. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een collectie van 2 Chinese gemberpotten met deksel. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese vaas 'Nanking' met decor van krijgers. Steengoed, 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200