Een collectie zilver en verzilverde juwelen, in 2 dozen versierd met vlinders. (H:8cm)

Hamerprijs: € 220

Een collectie zilver en verzilverde juwelen, in 2 dozen versierd met vlinders.

10 x 30 x 8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

81

10942

Een paar Chinese 'Gu' vazen, blauw-wit decor. Gemerkt Yongzheng Reign. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Axel MEES (1966-2012) 'Ring' silver met drie gefacetteerde en natuurlijke stenen.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Delvaux model 'Reverie' Jumping, Ivoire. Ivoorkleurig leder.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Delvaux, model 'Sepia PM', Jumping Noir, zwart leder.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese schaal, geel met decor van vleermuizen en symbolen van geluk. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Omega, een herenpolshorloge, Quartz, model Fritz Glarner 63-72

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese pot, blauw-wit decor 'Scrolling Lotus', 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar vazen met Chinoiserie decor, Europees porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600