Een collectie zilver en verzilverde juwelen, in 2 dozen versierd met vlinders. (H:8cm)

Hamerprijs: € 220

Een collectie zilver en verzilverde juwelen, in 2 dozen versierd met vlinders.

10 x 30 x 8 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

81

10942

Een Chinese Famille Rose vaas omgebouwd tot tafellamp. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 3 Chinese Famille Rose schalen met floraal decor, periode Qianlong.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Chinese vaas met blauw-wit decor van een Fenix met kraanvogels. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas gemaakt uit porselein en afgebeeld met draken. Gemerkt Yong Qing Chang Chun.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een set van 3 Chinese Jade amuletten en halskettingen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een kleine chinese pot met deksel, onderaan gemerkt Qianlong. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese vaas met decor van hofdames en kalligrafische teksten. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300