Charles GRAFFART (1893-1967) 'Battleship' een vaas gemaakt voor Val Saint Lambert, Pièce Unique, 1951. (H:13cm)

Hamerprijs: € 80

Charles GRAFFART (1893-1967) 'Battleship' een vaas gemaakt voor Val Saint Lambert, Pièce Unique, 1951.

Charles GRAFFART (1893-1967)

10,5 x 15,5 x 13 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

991

10941

Charles GRAFFART (1893-1967)

GLASWERK
Val Saint Lambert en andere, een groot glasservies. (H:20,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Lalique 'Masque De Femme', een kaarsenhouder op hoge voet. (L:11,5 x W:11,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Elf geslepen en gekleurde glazen, Bohemen. (H:19,5 x D:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een vaas, geslepen kristal met een verguld zilveren ring door Wolfers Frères. A835. (H:33 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Een parfumfles, geëtst en gemonteerd met zilver. Glas, 19de eeuw. (L:8 x W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300