Een collectie van 2 gesculpteerde hoorns of been, gemonteerd in houten staander. (H:19cm)
Hamerprijs: € 150
Titel | Een collectie van 2 gesculpteerde hoorns of been, gemonteerd in houten staander. (H:19cm) |
Breedte/diepte | 39 cm |
Hoogte | 19 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 188 |
Lot nummer | 79 |
Lot ID | 10939 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Twee snuifdozen, China, gesculpteerde koraal, late Qing dynastie. (H:7,2 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een Oosterse hardhouten gesculpteerde staander met drakendecor. (W:42 x H:125 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500