Een lucher gemaakt uit brons en versierd met engelen, met een kristallen schaal gemaakt door Val Saint Lambert (H:90cm)

Hamerprijs: € 160

Een lucher gemaakt uit brons en versierd met engelen, afgewerkt met een geslepen kristallen schaal gemaakt door Val Saint Lambert.

Val Saint Lambert

90 cm

27 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

1036

10931

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een luchter, messing in Empire stijl. Circa 1970. (H:104 x D:73 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve tafellampen, 20ste eeuw. (L:15 x W:15 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Concord, een decoratieve vloerlamp, verguld messing. (H:167 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180