Een lucher gemaakt uit brons en versierd met engelen, met een kristallen schaal gemaakt door Val Saint Lambert (H:90cm)
Hamerprijs: € 160
Val Saint Lambert |
Titel | Een lucher gemaakt uit brons en versierd met engelen, met een kristallen schaal gemaakt door Val Saint Lambert (H:90cm) |
Hoogte | 90 cm |
Diameter | 27 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 1036 |
Lot ID | 10931 |
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een decoratieve Venitiaanse luchter, rood en wit glas. 20ste eeuw. (H:70 x D:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250