Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een wanddecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora. (H:54cm)

Hamerprijs: € 100

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een wanddecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

12,5 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

319

10930

Schattingsprijs: € 240 - 340

Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar bijzettafels in de stijl van Maison Jansen. (L:34 x W:34 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800