Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een wanddecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora. (H:54cm)

Hamerprijs: € 100

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een wanddecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

12,5 cm

54 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

319

10930

David MARSHALL (1942) 'Schaal, theelicht houder en drie kandelaars', brons. (L:25 x W:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Harry BERTOIA (1915-1978) 'Draadstoel' voor Knoll (L:50 x W:54 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar papegaaien, polychroom porselein, waarschijnlijk Saksen, Duitsland. (W:17 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Patek Philippe 'Le Vase Grec', een vide poche. (L:16 x W:20 x H:3 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (1946) 'Ananas' een ijsemmer. (H:27 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer. (L:16 x W:16 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Wouter HOSTE (1965) 'Travellers' 2011. (W:7 x H:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250