Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een wanddecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora. (H:54cm)
Hamerprijs: € 100
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) |
Titel | Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) een wanddecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Amphora. (H:54cm) |
Breedte/diepte | 12,5 cm |
Hoogte | 54 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 319 |
Lot ID | 10930 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar bijzettafels in de stijl van Maison Jansen. (L:34 x W:34 x H:59 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300