Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Grote flesvaas' gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem in Beernem. (H:69cm)

Hamerprijs: € 650

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Grote flesvaas' gemaakt uit selenium geglazuurde keramiek voor Perignem in Beernem.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

69 cm

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 813

Lot nummer

307

10929

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI)

Meer van deze artiest

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Wedgewood Oaklands, een ongebruikelijke theepot. Blauw-wit geglazuurde faience. Circa 1904.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Sèvres, twee kobaltblauwe vazen met deksel, decor met havenzicht en gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote zonnespiegel, verguld en verzilverd gesculpteerd hout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 120 - 180

Salmon & Cie, Limoges, een groot 73-delig diner, koffie en thee servies met vergulde rand.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Ilmari TAPIOVAARA (1914-1999) '6 Domus stoelen' voor Knoll international, gemaakt door Decoene.

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Herend, een paar vazen met handgeschilderd floraal decor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer.

Schattingsprijs: € 240 - 340