Verras me
Terug naar account
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)

Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 260

Omschrijving van het lot


Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit.19de eeuw.

Conditie: ontbrekende delen.
Product details
Titel

Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)

Afmetingen

17 x 18 x 37,5 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

489

Lot ID

10927

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)
Een beeld van twee kinderen met krab en kreeft, gemaakt uit kunstbrons met biscuit. (H:37,5cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937. 

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een paar blauw-wit faience figuren. Waarschijnlijk Bassano en gemaakt in Italië. 

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Adrien Etienne GAUDEZ (1845-1902) 'Edelman en vrouw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000