Een collectie van 7 porseleinen beelden gemaakt door Franklin Porcelain en The Franklin Mint. (H:24cm)

Hamerprijs: € 170

Een collectie van 7 porseleinen beelden gemaakt door Franklin Porcelain van Marie Antoinette, Catherine The Great, Katherine 'The Gailliard', Sophia 'The Allemande', The Royal Ball, Arabelle 'The Waltz', Charlotte 'The Quadrille'

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

156

10923

Villeroy en Boch Septfontaine, Luxemburg, een vaas, Art Deco

Schattingsprijs: € 80 - 120

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Twee beelden' porselein, Sèvres gemerkt.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Amphora of Keramar, een grote groene vaas, geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Vieux Bruxelles, een paar vazen, decor van een 'Eendenkuikens'. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

19 West-Germany vazen, geglazuurde keramiek. Circa 1960-1970.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas.

Schattingsprijs: € 150 - 250