Een vitrinekast wit gepatineerd in Lodewijk XV stijl. (H:182cm)

Hamerprijs: € 160

Een vitrinekast wit gepatineerd in Lodewijk XV stijl.

41 x 66 x 182 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

448

10921

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Troon', leder op hout met mooie patine. 18de eeuw. (L:76 x W:67 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 2-deurskast, hardhout. (L:36 x W:64 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400