Een vitrinekast wit gepatineerd in Lodewijk XV stijl. (H:182cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een vitrinekast wit gepatineerd in Lodewijk XV stijl. (H:182cm) |
Afmetingen | 41 x 66 x 182 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 448 |
Lot ID | 10921 |
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Italiaanse consoletafel met spiegel en appliques, verguld, Lodewijk XV stijl. (L:36 x W:131 x H:217 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800