Herman BROOD (1946-2001) "Als ik jou niet had" (H:24cm)
Hamerprijs: € 200
Herman BROOD (1946-2001) |
Titel | Herman BROOD (1946-2001) "Als ik jou niet had" (H:24cm) |
Afmetingen | 14 x 20 x 24 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 462 |
Lot ID | 10916 |
Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400
Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800