Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156 (H:109cm)

Hamerprijs: € 900

Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156. Rechts onderaan gemerkt en gesigneerd op de keerzijde.

Jean LURÇAT (1892-1966)

190 cm

109 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

929

10914

TAPIJTEN
Een Hollywood Regency stijl barwagen, bijzettafel en twee kandelaars. (L:52 x W:97 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Luigi MASSONI (1930-2013) 'Marconi' acryl, hout en metaal. 1962. (L:19 x W:19 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN
Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

TAPIJTEN
Een uitschuifbare salontafel, bijgevoegd een bankje. Lakwerk en houtfineer inlegwerk. (L:110 x W:145 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN

Schattingsprijs: € 400 - 600

TAPIJTEN
Een mid-century salontafel, metaal met keramische tegels. (L:45 x W:78 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

TAPIJTEN
Een Oosters handgeknoopt tapijt, Bidjar. (L:308 x W:194 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN

Schattingsprijs: € 120 - 180