Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156 (H:109cm)

Hamerprijs: € 900

Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156. Rechts onderaan gemerkt en gesigneerd op de keerzijde.

Jean LURÇAT (1892-1966)

190 cm

109 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

929

10914

TAPIJTEN
Een marmeren coupe, Belgische zwarte en rode marmer en gemonteerd met Griffioenen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN
Joseph LE GULUCHE (1849-1915)(naar) 'En Detresse' terracotta, circa 1900.

Schattingsprijs: € 100 - 200

TAPIJTEN
Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

TAPIJTEN
Een houtgesculpteerde vredesduif, 19de eeuw

Schattingsprijs: € 100 - 200

TAPIJTEN
Delvaux, een handtas gemaakt uit wit leder met vergulde elementen.

Schattingsprijs: € 80 - 120

TAPIJTEN
Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Royal Vienna porcelain, 28-delig koffieservies met een serveerschaal.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

TAPIJTEN
een collectie van 3 bijzettafels met fumé glas in de stijl van Maison Jansen.

Schattingsprijs: € 100 - 200