Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156 (H:109cm)

Hamerprijs: € 900

Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156. Rechts onderaan gemerkt en gesigneerd op de keerzijde.

Jean LURÇAT (1892-1966)

190 cm

109 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

929

10914

TAPIJTEN
Een gedeelte van een comunniebank met barokke houtsculpturen 'De Heilige Graal', gemaakt uit eik. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Claret Zaima, een tafelaansteker.

Schattingsprijs: € 30 - 50

TAPIJTEN
Jean LURÇAT (1892-1966) 'Tapestery of Flowers', een wandtapijt

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

TAPIJTEN
BANKSY (1974) 'The Walled Off Hotel'. Circa 2017

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TAPIJTEN
Charles CATTEAU (1880-1966) voor Boch Keramis, een vaas met decor 1847

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Denisco, een mid-century salontafel met Egyptische figuren.

Schattingsprijs: € 240 - 340

TAPIJTEN
Gae AULENTI (1927-2012) 'Con Ruote Tavolo' een salontafel gemaakt uit glas, op wielen.

Schattingsprijs: € 300 - 500