Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156 (H:109cm)

Hamerprijs: € 900

Jean LURÇAT (1892-1966) 'D'Etoile' een wandtapijt genummerd 156. Rechts onderaan gemerkt en gesigneerd op de keerzijde.

Jean LURÇAT (1892-1966)

190 cm

109 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.125

Lot nummer

929

10914

TAPIJTEN
Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnljik Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 200 - 300

TAPIJTEN
Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Waarschijnlijk Roger De Winter.

Schattingsprijs: € 500 - 800

TAPIJTEN
Pia MANU (XX) 'Drie decoratieve sculpturen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

TAPIJTEN
Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

TAPIJTEN
Leica M6, no. 2235295.

Schattingsprijs: € 600 - 800

TAPIJTEN
Louis Christian KALFF (1897-1976) 'Z- or Diplomat' tafellamp for Phillips.

Schattingsprijs: € 400 - 600

TAPIJTEN
Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TAPIJTEN
Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'