Onleesbaar gesigneerd, een abstract kunstwerk met geometrische vormen in goud. (35 x 35 cm)

Hamerprijs: € 120

Onleesbaar gesigneerd, een abstract kunstwerk met geometrische vormen in goud.

35 cm

35 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

711

10912

Een Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 14/06/1825. (W:155 x H:155 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Pal HORVATH (1936) 'Lithografie'. (W:41,5 x H:54,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Drie etsen en een zeefdruk'. (W:24,6 x H:29,6 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een ovaal stilleven van een bloemenvaas, olie op doek. (W:86 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph WILLAERT (1936-2014) 'Stoel', 1974 - 73/100 (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Albert CLAEYS (1889-1967) 'Landscape' (W:39 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice BOEL (1913-1998) 'Abstract' 1970. (W:60 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Léon BONNAT (1833-1922) 'Napolitaine Au Palais Farnese' 1867. (W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600