Een metalen kapstok en plantenstaander gemaakt uit koper. (H:177cm)

Hamerprijs: € 160

Een metalen kapstok en plantenstaander gemaakt uit koper.

177 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

424

10905

Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar bijzettafels, marqueterie inleg en gemonteerd met brons. (L:37 x W:51 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driepersoons leder zetel. Circa 1970. (L:90 x W:225 x H:78 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Napoleon 3 stijl, Boulle marqueterie inlegwerk bijzettafel, 20ste eeuw. (L:47 x W:47 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke commode met 3 lades, Duitsland, 18de eeuw. (L:68 x W:121 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500