Een metalen kapstok en plantenstaander gemaakt uit koper. (H:177cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een metalen kapstok en plantenstaander gemaakt uit koper. (H:177cm) |
Hoogte | 177 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 424 |
Lot ID | 10905 |
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke 'sidetable', gesculpteerd eik. 19de eeuw. (L:46 x W:154 x H:53 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500