Een weegschaal met witte email en gewichten, gemaakt door Berkel. (H:68cm)

Hamerprijs: € 130

Een weegschaal met witte email en gewichten, gemaakt door Berkel.

28 x 55 x 68 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

974

10904

Een mid-century zonnespiegel, gesculpteerd hout ingelegd met geruit glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een tafel middenstuk, afgewerkt met acanthusbladen. Verguld brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een inktpot met decor van ramskoppen en guirlandes, Lodewijk XVI stijl. Verguld brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve 'Kapblok', hardhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie engelen, houtgesculpteerd en gepolychromeerd. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een occasionele bijzettafel, Guéridon, gepatineerd brons. Circa 1940.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke 'Automata' van een pop, gekleed in kantwerk met muziekdoos. Staande onder een stolp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500