Een weegschaal met witte email en gewichten, gemaakt door Berkel. (H:68cm)
Hamerprijs: € 130
Titel | Een weegschaal met witte email en gewichten, gemaakt door Berkel. (H:68cm) |
Afmetingen | 28 x 55 x 68 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 974 |
Lot ID | 10904 |
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een automata 'Pierrot' met bewegende handen en hoofd. (L:8 x W:17 x H:33 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200