Een schaal gemaakt uit albast met figuren van vogels. (H:29cm)

Hamerprijs: € 140

Een schaal gemaakt uit albast met figuren van vogels.

29 cm

39 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

967

10903

Randschade aan de vogels.

Een groot inktstel en briefopener, messing in Rococo stijl, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Steiff Studio Schaap, waarschijnlijk een gelimiteerde oplage, periode 1991-1999

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar cassolettes gemonteerd met verguld bronzen ramskoppen in Lodewijk XVI stijl, wit roze marmer.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote jardinière versierd met ramskoppen en staande op klauwpoten. Koper, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar kandelaars, messing in art nouveau periode. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke uit hout gesculpteerd korbeel met middeleeuwse figuur. Eik, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

2001: A Space Odyssey, poster, US, Cinerama 3D, hologram. 1968

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

De aarde en de maan, een collectie van 2 globes. circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250