Een collectie van 2 koffiepotten en een melkkan gemaakt door Meissen porselein, 20ste eeuw. (H:17cm)
Hamerprijs: € 320
Titel | Een collectie van 2 koffiepotten en een melkkan gemaakt door Meissen porselein, 20ste eeuw. (H:17cm) |
Hoogte | 17 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 400 |
Lot nummer | 136 |
Lot ID | 10899 |
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 150 - 250
Royal Dux, een draagkoets, polychroom porselein. (L:23 x W:37 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250