Een collectie van 2 koffiepotten en een melkkan gemaakt door Meissen porselein, 20ste eeuw. (H:17cm)

Hamerprijs: € 320

Een collectie van 2 koffiepotten en een melkkan gemaakt door Meissen porselein, 20ste eeuw.

17 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

136

10899

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Paraplu staander' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

PMP porselein, een paar manden gedragen door kinderen. Polychroom porselein, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte, een schaal gedragen door kinderen. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Een paar tafellampen' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 200 - 300