Een grote vaas gemaakt uit geglazuurd aardewerk, Noord Italië, Puglia. (H:84cm)

Hamerprijs: € 200

Een grote vaas gemaakt uit geglazuurd aardewerk, Noord Italië, Puglia.

84 cm

49 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

182

10897

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 150 - 250

Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Levensboek (2x)', terracotta. (W:41 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300