Een collectie van 8 stuks keramiek gemaakt door Longwy.

Hamerprijs: € 260

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

161

10896

Volkstedt, Rudolstadt, een polychroom porseleinen groep met putti. (L:12,5 x W:23,5 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Roger GUERIN (1896-1954), Georges LOSSON (1908-1987), en Anoniem, tien stuks Grès steengoed. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Dame' faience, art deco. (W:26 x H:34 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Grote Vaas' voor Perignem. (H:35 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Henriot Quimper, een grote faience serveerschaal met handgeschilderd decor. (L:48 x W:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie borden, potten en delen van een 'Kaststel', Delft, 18de eeuw. (H:36 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bitossi, 'Een vaas en 3 schalen', rode glazuur. (L:14,5 x W:16,5 x H:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180