Een collectie van 8 stuks keramiek gemaakt door Longwy.
Hamerprijs: € 260
Titel | Een collectie van 8 stuks keramiek gemaakt door Longwy. |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 161 |
Lot ID | 10896 |
Schattingsprijs: € 150 - 250
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Delft, een collectie tafelaccessoires en borden. (L:11 x W:30 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000