Een collectie van 8 stuks keramiek gemaakt door Longwy.

Hamerprijs: € 260

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

161

10896

Suzanne RAMIE (1907-1974) 'Vaas' geglazuurde keramiek voor Madoura.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Totem' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Napoleon Bonaparte en generaals, 14 figuren. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 340 - 440

Oswald TIEBERGHIEN (1936) 'Twee vazen' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Sèvres, twee kobaltblauwe vazen met deksel, decor met havenzicht en gemonteerd met verguld brons. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Edouard NOOTENS (1899-1977) 'Le Départ' biscuit porselein.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sitzendorf, een grote paardenkoets, polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Elie VAN DAMME (1928) voor Amphora, een muurgemonteerde vaas.

Schattingsprijs: € 150 - 250