Een collectie van 4 figuren gemaakt uit porselein in Spanje en gemerkt Lladro. (H:24cm)

Hamerprijs: € 150

Een collectie van 4 figuren gemaakt uit porselein in Spanje en gemerkt Lladro.

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

148

10895

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles CATTEAU (1880-1966) 'Decor 2366' voor Boch Keramis. (H:32 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een grote vaas, Art Nouveau. (H:61,5 x D:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250