Een collectie van 4 figuren gemaakt uit porselein in Spanje en gemerkt Lladro. (H:24cm)

Hamerprijs: € 150

Een collectie van 4 figuren gemaakt uit porselein in Spanje en gemerkt Lladro.

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

148

10895

Een paar vazen met handgeschilderd decor, empire stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Zonder Naam' een abstract sculptuur gemaakt uit keramiek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Dux, een paar vazen gemaakt uit faience in art nouveau stijl met florale decors.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Thomas CARTIER (1879-1943) 'Elephant' een terracotta figuur van een olifant

Schattingsprijs: € 120 - 180

Domien INGELS (1881-1946) 'Greyhound' geglazuurde keramiek.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hugo DE PUTTER & Victoria BLANSAER (XX) Een lange schaal en een tazza, Hugria.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een Luipaard gemaakt uit terracotta. Italië, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) 'Schaal' geglazuurde keramiek voor Perignem.

Schattingsprijs: € 100 - 200