Een collectie van 4 figuren gemaakt uit porselein in Spanje en gemerkt Lladro. (H:24cm)

Hamerprijs: € 150

Een collectie van 4 figuren gemaakt uit porselein in Spanje en gemerkt Lladro.

24 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

148

10895

Hummel, een collectie van 10 stuks.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Ibrahim KODRA (1918-2006) 'Chittarista'

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Brule Parfum met afbeelding van Chinese man, binnenin met lamp. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Porcelaine De Paris, France, een collectie van 12 oesterboden met decor van vogels. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hertwig and Co, Katzhutte, een 'Borzoi honden', geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Clarice CLIFF (1899-1972) voor Royal Staffordshire, een set van 5 faience items.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250