Paul PHILIPPE (1870-1930) 'Reveil' een art deco beeld gemaakt uit brons. (H:43,5cm)

Hamerprijs: € 320

Paul PHILIPPE (1870-1930) 'Reveil' een art deco beeld gemaakt uit brons.

Paul PHILIPPE (1870-1930)

11 x 9 x 43,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

537

10893

Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Enfant avec mouche' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Emile Louis PICAULT (1833-1915) ‘Saint Georges en de draak’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

A. Bertram PEGRAM (1873-1941) 'Familie' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000