Paul PHILIPPE (1870-1930) 'Reveil' een art deco beeld gemaakt uit brons. (H:43,5cm)

Hamerprijs: € 320

Paul PHILIPPE (1870-1930) 'Reveil' een art deco beeld gemaakt uit brons.

Paul PHILIPPE (1870-1930)

11 x 9 x 43,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

537

10893

Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)
Paul PHILIPPE (1870-1930)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Lucio FONTANA (1899-1968) 'Pyramide' (c. 1967), signed 'AP L Fontana'

Schattingsprijs: € 4.000 - 5.000

Louis MOREAU (1883-1958) ‘Glorification du travail’, kunstbrons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène Antoine AIZELIN (1821-1902) 'Mignon' een beeld, gepatineerd brons. 19de Eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Dame met de bloementuil', kunstbrons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gustavo OBIOLS DELGADO (1858-1910) 'Premières Roses' een buste gemaakt uit verguld brons.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000