Een collectie van 2 beelden van Jeanne D'Arc, gemaakt uit brons en kunstbrons (H:50cm)

Hamerprijs: € 260

Een collectie van 2 beelden van Jeanne D'arc, gemaakt uit brons en kunstbrons. Waarvan het kunstbronzen beeld gemerkt Joseph BERTHOZ (XIX) 'Jeanne D'arc au combat'.

Joseph BERTHOZ (XIX)

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

466

10892

Een collectie van 2 beelden van Jeanne D

Jacques GAUTHERIN (1929-1997) 'Blandan' (L:29 x W:47 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Clovis-Edmond MASSON (1838-1913) 'Leeuwin met haas'. (L:18 x W:63 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een orkest met dirigent, gesculpteerd ivoor, Vlaanderen. 19de eeuw. (L:2 x W:5 x H:12,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een antieke sculptuur 'Stier van Farnese', naar het antiek. Gesculpteerd Albast. (L:33 x W:35 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Francisco BARÓN (1931-2006) 'Deurklink' (W:21 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Deurklink' (W:62 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Luca MADRASSI (1848-1919) 'De Kus' (L:36 x W:26 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Lerosso, 'Venus met een appel' een gesculpteerd beeld, Carrara marmer. (L:37 x W:43 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400