Een collectie van 2 beelden van Jeanne D'Arc, gemaakt uit brons en kunstbrons (H:50cm)

Hamerprijs: € 260

Een collectie van 2 beelden van Jeanne D'arc, gemaakt uit brons en kunstbrons. Waarvan het kunstbronzen beeld gemerkt Joseph BERTHOZ (XIX) 'Jeanne D'arc au combat'.

Joseph BERTHOZ (XIX)

50 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

466

10892

Een collectie van 2 beelden van Jeanne D

'La Comtesse Du Barry' naar Augustin PAJOU (1730-1809) gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 300 - 500

War VAN ASTEN (1888-1958) 'Buste van Alfons Blomme' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Dame gezeten in een lounge stoel, neoklassieke stijl. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gepatineerd bronzen beeld van een paard, zwarte marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Annick AUBLET (1943) 'La Baigneuse' gepatineerd brons. 3/8.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Buste van 'Pseudo-Seneca' gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Romano COSCI (1939) 'Figuur van een naakte dame' gepatineerd brons. 2/69.

Schattingsprijs: € 240 - 340