Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons bestaande uit een klok met twee kandelaars. (H:70cm)

Hamerprijs: € 300

Een driedelige schouwgarnituur gemaakt uit brons bestaande uit een klok met twee kandelaars. Hoogte kandelaar: 74cm.

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

202

10888

Een kandelaar heeft schade.

Een driedelige schouwgarnituur, Klok met zijstukken, Verguld brons op groene marmer. Frankrijk, 19de eeuw. (L:16,5 x W:37 x H:51

Schattingsprijs: € 500 - 800

J. Dusart Bruxelles, een schouwklok, verguld kunstbrons en marmer. Circa 1900. (L:20 x W:47 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een schouwklok, Boulle marqueterie inleg voor de Zweedse markt, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:14 x W:25 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw. (L:11,5 x W:38 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600