Jose Alvaro Caldas, een bord gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met een kreeft. Suite de Palissy

Hamerprijs: € 120

Jose Alvaro Caldas, een bord gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met een kreeft. Suite de Palissy. 20ste eeuw.

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

191

10887

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 80 - 120

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400