Jose Alvaro Caldas, een bord gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met een kreeft. Suite de Palissy

Hamerprijs: € 120

Jose Alvaro Caldas, een bord gemaakt uit geglazuurde faience en versierd met een kreeft. Suite de Palissy. 20ste eeuw.

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

191

10887

Boer en Boerin, Vlaams Aardewerk, mogelijk Caessens. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend, twee borden en manden met ajourranden, handgeschilderd decor. Polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Suzanne RAMIE (1907-1974) 'Vaas' geglazuurde keramiek voor Madoura.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee paar 'Vieux Bruxelles vazen met decor van bloemen en figuren'.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Drie vazen' voor Perignem

Schattingsprijs: € 200 - 300

Giovanni RONZAN (1906-1974) 'Elegante dame met een duif' geglazuurde faience.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Scheibe-Alsbach 'La Laitière' D'après Greuze. Polychroom porselein, Saxony, Duitsland.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een biscuit porseleinen groep 'De Jacht', Sèvres. 1913.

Schattingsprijs: € 150 - 250