Een collectie van 5 beeldjes gemaakt uit porselein met afbeeldingen van putti, van diverse makelij. (H:14cm)

Hamerprijs: € 120

Een collectie van 5 beeldjes gemaakt uit porselein met afbeeldingen van putti, van diverse makelij. 19de/20ste eeuw.

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

144

10885

Schattingsprijs: € 120 - 180

Oud Delft, Nijmegen. Een 5-delig kaststel, faience. (L:12 x W:18 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 400 - 600

Limoges, een terrine op schaal, handgeschilderd bloemendecor. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300