Een collectie van 5 beeldjes gemaakt uit porselein met afbeeldingen van putti, van diverse makelij. (H:14cm)

Hamerprijs: € 120

Een collectie van 5 beeldjes gemaakt uit porselein met afbeeldingen van putti, van diverse makelij. 19de/20ste eeuw.

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

144

10885

Schattingsprijs: € 120 - 180

Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Drie Keramische Panelen'. (W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Hummel, twee grote figuren 'Little Scolar'. (H:34 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:40 x D:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500