Salvatore MELANI (1902-1934) 'Dame met windhond' een art deco beeld gemaakt uit kunstbrons. (H:31cm)

Hamerprijs: € 180

Salvatore MELANI (1902-1934) 'Dame met windhond' een art deco beeld gemaakt uit kunstbrons.

Salvatore MELANI (1902-1934)

22 x 61 x 31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

521

10883

Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)
Salvatore MELANI (1902-1934)

Aristide CROISY (1840-1899) 'Soldaat', gepatineerd brons. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar krijgers, gepatineerd brons. Getekend Ruot.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Bucheronne' een paar figuren gemaakt uit kunstbrons. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Enfant avec mouche' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Jean-Baptiste HUGUES (1849-1930) 'Fazanten' kunstbrons op onyx en marmer.

Schattingsprijs: € 200 - 300