Een antieke 'Hoorn des overvloeds' afgewerkt met messing. Eerste helft 20ste eeuw. (H:80cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een antieke 'Hoorn des overvloeds' afgewerkt met messing. Eerste helft 20ste eeuw. (H:80cm) |
Breedte/diepte | 40 cm |
Hoogte | 80 cm |
Diameter | 31 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 892 |
Lot ID | 10882 |
Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 200 - 300