Een antieke 'Hoorn des overvloeds' afgewerkt met messing. Eerste helft 20ste eeuw. (H:80cm)

Hamerprijs: € 160

Een antieke 'Hoorn des overvloeds' afgewerkt met messing. Eerste helft 20ste eeuw.

40 cm

80 cm

31 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 200

Lot nummer

892

10882

Een antieke

Een half-automatische speelpop met cymbalen. (W:13 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een miniatuur juwelendoos in de vorm van een draagstoel, circa 1900. (L:25 x W:12,5 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250