Verras me
Terug naar account
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'

Dit stuk werd verkocht op 09.02.2022
Hamerprijs: € 240

Omschrijving van het lot


Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'

Product details
Titel

Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'

Afmetingen

24 x 21 x 71 cm

Veilingsdatum

09/02/2022 - 10/02/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

865

Lot ID

10881

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'
Een beeld gemaakt uit gepatineerd plaaster 'Kindje Jezus Heilig Hart'

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw. 

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) 'Figuur van een klassieke jonkvrouw en heer' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

BEELDEN
Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw. 

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

BEELDEN
Een antieke polychrome houtsculptuur van Madonna met kind, circa 1900-1920.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een kruisbeeld gemaakt uit gescupteerd palmenhout, ingelegd met parelmoer. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

BEELDEN
Een musicerende Satyr figuur, waarschijnlijk een Weense brons, met een grote Malachiet bal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

BEELDEN
Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800