Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster (H:128cm)

Hamerprijs: € 220

Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster. Eerste helft 20ste eeuw.

33 x 37 x 128 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

868

10880

Een Torenmonstrans op zeslobbige voet, Neogotisch, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke Russische Icoon, 'Moeder Gods, Vreugde voor alle Lijdenden', 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antieke icoon 'Pantaleon van Nicomedia', Patroonheilige van de artsen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300