Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster (H:128cm)
Hamerprijs: € 220
Titel | Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster (H:128cm) |
Afmetingen | 33 x 37 x 128 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 275 |
Lot nummer | 868 |
Lot ID | 10880 |
Gabrielle GRUPELLO (1644-1730)(Attr.) 'Heilige Johannes Nepomucenus'
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een fijn geschilderde Russische Feestdagenicoon met passiecyclus. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857.
Schattingsprijs: € 400 - 600