Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster (H:128cm)

Hamerprijs: € 220

Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster. Eerste helft 20ste eeuw.

33 x 37 x 128 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

868

10880

Georges WASTERLAIN (1889-1963) 'Mineur' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een verzegelde theca met 12 apostelen in 13 relikwieën. Brugge, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een verzegelde Multi Theca met 12 relikwieën, B.M.V. Heilige Johannes De Doper, Colette, Franciscus and others.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij, 'De Kruisafname, naar Rubens'. Olie op paneel, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Nicolas TIMAR (1939) 'Draaisculptuur' gepolijst brons.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis DEJEAN (1872-1953) 'Torso van een dame' gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Louis ROBBE (1806-1887) 'Schaap' olie op doek.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000