Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster (H:128cm)

Hamerprijs: € 220

Een beeld van een priester, gemaakt uit gepatineerd plaaster. Eerste helft 20ste eeuw.

33 x 37 x 128 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

868

10880

Een zilveren reliekhouder met repousse afbeelding van Heilige Jozef en Jesus. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke corpus en kruisbeeld, gesculpteerd en polychrome hout, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin GÖTZE (1865-1928) 'Die Stille' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Schattingsprijs: € 250 - 350

W. FULLER (XIX-XX) 'Baigneuse' gepatineerd brons op een groene marmer sokkel.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Alimondo CIAMPI (1876-1939) "Nudo Femminile' gepatineerd brons op een marmer sokkel. 1937.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Een goudgeglazuurde terracotta buste gemerkt G. De La Soit. 1931

Schattingsprijs: € 80 - 120

Marcel DÉBUT (1865-1933) ‘Le Vainqueur’ gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000