Een levensgroot beeld van Madonna met kind die het serpent vertrappelt, gemaakt uit gepolychromeerde terracotta. (H:168cm)

Hamerprijs: € 6.000

Een levensgroot beeld van Madonna met kind die het serpent vertrappelt, gemaakt uit gepolychromeerde terracotta. 19de eeuw.

47 x 57 x 168 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 7.500

Lot nummer

877

10879

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke houtsculptuur 'De Kruisafname', gesculpteerde eik, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Schattingsprijs: € 600 - 800

Marie D'ORLÉANS (1865-1909)(Naar) 'Jeanne d'Arc' gepatineerd brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Miguel BERROCAL (1933-2006) ‘Mini David’. Metaal. 1968-1969

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een bronzen beeldje van een paard.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Jan DUMORTIER (XX-XXI) 'Zittende dame' een beeld gemaakt uit terracotta.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000