Een levensgroot beeld van Madonna met kind die het serpent vertrappelt, gemaakt uit gepolychromeerde terracotta. (H:168cm)

Hamerprijs: € 6.000

Een levensgroot beeld van Madonna met kind die het serpent vertrappelt, gemaakt uit gepolychromeerde terracotta. 19de eeuw.

47 x 57 x 168 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 7.500

Lot nummer

877

10879

Zes grote kerkkandelaars, messing. (H:126 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Twee grote Multi-Theca met relikwieën van heiligen, verzilverd metaal in Barok stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre-Henry FAVIER (1809-c.1870) een paar wijn en water misampullen, zilver. Frankrijk, 950/1000. 501g. (L:16,5 x W:27,5 x H:14

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot beeld 'Madonna met kind', met scepter, staande op het maansikkel en serpent. Gepatineerd gips. (L:28 x W:29 x H:103 cm

Schattingsprijs: € 240 - 340

Claude Michel, CLODION (1738-1814) 'De Triomf van Bacchus'. (W:30 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Adrien GAUDEZ (1845-1902) 'Forgeron' (H:76 x D:33 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke houtgesculpteerde 'Corpus Christi', later gepatineerd. (W:12 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie geborduurde onderdelen van Vaandels, Kazuifels en Lithurgisch Textiel.

Schattingsprijs: € 200 - 300