Prim FULLA (1932-2015) 'Naakt' een abstracte gemengde techniek op papier. (62,5 x 85 cm)

Hamerprijs: € 90

Prim FULLA (1932-2015) 'Naakt' een abstracte gemengde techniek op papier.

Prim FULLA (1932-2015)

62,5 cm

85 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 113

Lot nummer

613

10877

Prim FULLA (1932-2015)
Prim FULLA (1932-2015)
Prim FULLA (1932-2015)
Prim FULLA (1932-2015)
Prim FULLA (1932-2015)

Paul SCHOUTEN (1860-1922) 'Kippen' een schilderij, olie op doek.

Schattingsprijs: € 250 - 350

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

'De Annunciatie door Gabriël', olie op paneel, Antwerpse school 17de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

André BOGAERT (1920-1986) 'Abstract figuur' olie op board. 1960.

Schattingsprijs: € 200 - 300