Een vaas gemaakt uit groen glas met een geëtste Romeinse scène. (H:19cm)

Hamerprijs: € 280

Een vaas gemaakt uit groen glas met een geëtste Romeinse scène. Eerste helft 20ste eeuw.

19 cm

14,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

1006

10871

GLASWERK
Cenedese Murano (Toegewezen) Drie kleerhangers of muurdecoraties 'Aquarium', glas. (W:14,5 x H:18 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Lalique France, Tortue Sidonie, een grote schildpad en vier kleinere. (L:9 x W:14 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Lalique France, 'Kazak' 2 galopperende paarden. glas. (L:4 x W:17 x H:11 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Twee Champagne Emmers, geslepen kristal met een vergulde rand. (L:18,5 x W:22 x H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, 'Gevaert', 31 kristallen glazen. (H:18,8 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

GLASWERK
Lalique France, 'Lampe Lotus' een paar tafellampen. (H:24 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

GLASWERK
Muller Frères Luneville, twee vazen. Circa 1930. (H:15,5 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Een decoratieve pâte de verre vaas met floraal decor, getekend. (H:30 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120