Een paar vazen gemaakt uit geglazuurd porselein met goud en blauw decor, gemerkt Krautheim Bavaria (H:46cm)
Hamerprijs: € 80
Titel | Een paar vazen gemaakt uit geglazuurd porselein met goud en blauw decor, gemerkt Krautheim Bavaria (H:46cm) |
Hoogte | 46 cm |
Diameter | 20 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 100 |
Lot nummer | 171 |
Lot ID | 10870 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Schattingsprijs: € 200 - 300
Hummel en Goebel, een collectie van 15 stuks polychroom porselein. (D:27 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300