Een paar vazen gemaakt uit geglazuurd porselein met goud en blauw decor, gemerkt Krautheim Bavaria (H:46cm)

Hamerprijs: € 80

Een paar vazen gemaakt uit geglazuurd porselein met goud en blauw decor, gemerkt Krautheim Bavaria en gemaakt in Duitsland.

46 cm

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

171

10870

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 600 - 800

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:57 x D:11 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500