Een collectie van 2 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert (H:21,5cm)
Hamerprijs: € 300
Val Saint Lambert |
Titel | Een collectie van 2 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert (H:21,5cm) |
Hoogte | 21,5 cm |
Diameter | 30,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 984 |
Lot ID | 10869 |
Mignon Limoges, drie stolpen en hun sokkels, afgewerkt met een handgeschilderd decor. (H:49 x D:26,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Val Saint Lambert en Murano, 9 sculpturen in kristal en glas. (H:19 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een grote collectie tafeldecoratie en ornamenten, gekleurd glas. (H:16 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300