Een collectie van 2 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert (H:21,5cm)

Hamerprijs: € 300

Een collectie van 2 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert.

Conditie: Randschilders.

Val Saint Lambert

21,5 cm

30,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

984

10869

GLASWERK
Een collectie van 3 Somerso items, gemaakt uit glas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Jaroslav SVOBODA (1938) een vaas gemaakt uit blauw glas.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert 'Berncastel' een collectie van 6 gekleurde en geslepen kristallen glazen.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
'Slak' gemaakt uit uraniumglas in Murano, Italië.

Schattingsprijs: € 80 - 120

GLASWERK
Val Saint Lambert, eee vaas gemaakt uit geslepen kristal met verguld decor.

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Lalique France, een schaal gemaakt uit glas met decor van een vis.

Schattingsprijs: € 200 - 300