Een collectie van 2 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert (H:21,5cm)

Hamerprijs: € 300

Een collectie van 2 vazen gemaakt uit geslepen kristal en gemerkt Val Saint Lambert.

Conditie: Randschilders.

Val Saint Lambert

21,5 cm

30,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

984

10869

GLASWERK
Val Saint Lambert en andere, een groot glasservies. (H:20,1 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal. (H:23 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, model Jupiter, gekleurd en geslepen kristal. (H:39 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Een grote Boheemse, handgemaakte antieke vaas met geëtste fauna and flora. 19de eeuw. (H:25,5 x D:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Daum France, een grote 'Vide Poche' of schaal. (L:21 x W:30 x H:9 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Jean-François LEROY (1964) 'Handen' voor Daum. (L:11 x W:21 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Drie geslepen en gekleurde kristallen vazen, waarvan de grootste getekend Val Saint Lambert. (H:28 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Val Saint Lambert, vier stuks geslepen en gekleurd kristal. (H:31 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250