Léo VAN DER SMISSEN (1900-1966) 'De Boomgaard' & 'Engels Klooster, Brugge' olie op doek. (84 x 74 cm)

Hamerprijs: € 190

Léo VAN DER SMISSEN (1900-1966) 'De Boomgaard' & 'Engels Klooster, Brugge' een collectie van 2 schilderijen, olie op doek.

Léo VAN DER SMISSEN (1900-1966)

84 cm

74 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

591

10867

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Arthur CALAME (1843-1919) 'De Waterval' een schilderij, olie op doek. (130 x 102 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Herr SEELE (1959) 'Cowboy Henk' een lithografie.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Watermolen van Heule' olie op doek.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Armand HENRION (1875-1958) 'Clown' olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

'Zeilboten op woeste zee', een antiek schilderij, olie op paneel. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1996.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Mario DE BRABANDERE (1963) 'Warm oezenierslandschap' olie op paneel, 1997.

Schattingsprijs: € 300 - 500