Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Meebrug, Bruges' een schilderij, olie op paneel. (46 x 38 cm)

Hamerprijs: € 300

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Meebrug, Bruges' een schilderij, olie op paneel.

Charles Henri VERBRUGGHE (1877-1974)

46 cm

38 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

549

10865

Charles VERBRUGGHE (1877-1974)

Louis I VERBOECKHOVEN (1802-1889) 'Storm op zee', olie op paneel.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jehan FRISON (1882-1961) 'Le Violoncelo' olie op doek. 1957

Schattingsprijs: € 150 - 250

'Schaatsen op natuurijs' olie op paneel. Gemerkt F. Siroux, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Euphrosine BEERNAERT (1831-1901) 'Heidezicht', olie op paneel.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jan Jacob CROEGAERT VAN BREE (1818-1897) 'Spelende kinderen' een schilderij, olie op paneel (40 x 26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

André BOGAERT (1920-1986) 'Stilleven met fruitschaal' olie op paneel. 1960

Schattingsprijs: € 400 - 600

Keith HARING (1958-1990)(attr.) Untitled, Subway drawing (c.1980)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Les Vaches', olie op doek

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500