Een mid-century spiegel gemaakt door Deknudt. (H:116cm)

Hamerprijs: € 100

Een mid-century spiegel gemaakt door Deknudt.

70 cm

116 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

367

10861

Pietro AROSIO (1946) 'Monopoli' for Airon. (L:68,5 x W:111 x H:66,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke spiegel, verguld in Lodewijk XV stijl. 19de eeuw. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een salontafel, marmer en brons, bijgevoegd een vloerlamp. Circa 1960. (L:52 x W:101 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chesterfield driepersoons zetel, groen leder. (L:90 x W:188 x H:68 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500