Een siervaas versierd met putti en gemaakt uit verzilverd metaal in art nouveau stijl. Gemerkt WMF (H:19cm)

Hamerprijs: € 150

Een siervaas versierd met putti en gemaakt uit verzilverd metaal in art nouveau stijl. Gemerkt WMF, eerste helft 20ste eeuw.

7 cm

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

1029

10858

ZILVERWERK
Een groot 82-delig zilver bestek, Duitsland. 800/1000. 2,673kg. (L:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

ZILVERWERK
Een koffiekan, inktpot en inktvloeier, Zweden, zilver. 1,815kg. (L:15 x W:25 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een grote collectie bewaardozen 'Ecrins' met voornamelijk zilver bestek. 1,271kg.

Schattingsprijs: € 500 - 800

ZILVERWERK
Christofle 'Malmaison' een koffie- en theeservies. (L:42 x W:66 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een grote collectie verzilverd bestek, bijgevoegd 12 zilveren ijslepels, Delheid, 309g.

Schattingsprijs: € 240 - 340

ZILVERWERK
Viner's Ltd. een 4-delig koffie- en theeservies, Sheffield, England, 1936. Art Deco. 1,631 kg. (L:10,5 x W:19 x H:21,5 cm)

ZILVERWERK
Een groot tafel middenstuk, zilver, Duitsland. Bijgevoegd een mand. Circa 1900. (L:38 x W:54 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500