Een siervaas versierd met putti en gemaakt uit verzilverd metaal in art nouveau stijl. Gemerkt WMF (H:19cm)

Hamerprijs: € 150

Een siervaas versierd met putti en gemaakt uit verzilverd metaal in art nouveau stijl. Gemerkt WMF, eerste helft 20ste eeuw.

7 cm

19 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

1029

10858