Achille LEYS (1873-1953) 'Les Pleureuses' een beeld gemaakt uit terracotta. (H:20cm)

Hamerprijs: € 140

Achille LEYS (1873-1953) 'Les Pleureuses' een beeld gemaakt uit terracotta.

Achille LEYS (1873-1953)

7 x 13,5 x 20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

472

10857

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Twee decoratieve figuren, gepatineerd brons. Circa 1900. (H:20 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

G. MALFAIT (XX) 'Resting Lady'. 1946. (L:22 x W:60 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600