Achille LEYS (1873-1953) 'Les Pleureuses' een beeld gemaakt uit terracotta. (H:20cm)

Hamerprijs: € 140

Achille LEYS (1873-1953) 'Les Pleureuses' een beeld gemaakt uit terracotta.

Achille LEYS (1873-1953)

7 x 13,5 x 20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 175

Lot nummer

472

10857

L. MORELLI (XX) 'Twee Meisjes' gesculpteerde Carrara marmer. Italië, eerste helft van de 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.000

Pierrot Lunaire, verguld gips met een spiegel. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Emile Louis PICAULT (1833-1915) 'Défense Du Foyer', gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een antieke houtsculptuur van Salvator Mundi, met globus cruciger en serpent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Antoine BOFILL (c.1875-1939/53) 'Visser met touw' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Hippolyte MOREAU (1832-1927) 'Chant De Lalouette' gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een buste van een jongedame, gesculpteerde albast en verguld brons. Getekend Cecchelli

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paolo MARIONI (XX) 'Sint Joris en de draak' geglazuurde terracotta.

Schattingsprijs: € 150 - 250