Een koffie en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal. (H:25cm)

Hamerprijs: € 80

Een koffie en theeservies gemaakt uit verzilverd metaal. Gemerkt 'Falstaff silver plated England'

42 x 53 x 25 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 100

Lot nummer

1024

10849

ZILVERWERK
Een paar sauskommen, zilver, Lodewijk XVI. 'Meester met de drie nagels', Brussel, 1781. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

ZILVERWERK
6 lepels en een suikertang, een suikerstrooier en ijslepel, zilver. Frankrijk en UK. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
David Shaw Silverware Ltd, een paar tafelkandelaars, zilver. 1992.

Schattingsprijs: € 700 - 900

ZILVERWERK
Een grote collectie zilver en glazen items, fotokaders, serveer- en tafelaccessoires. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Een grote reis/toiletset, zilver, Birmingham and London, UK. Circa 1940-1946.

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een vis en een everzwijn, Everzwijn gemerkt 835. 273 gram bruto.

Schattingsprijs: € 120 - 180